Betebet Güvenilir mi

Betebet Güvenilir mi?

Betebet güvenilir mi? Sorusunun karşılığında, Hollanda Antilleri Hükümeti tarafından onaylanmış bir hizmet ürünü bulunmaktadır. Resmi anlamda kurulmuş bir şirketin varlığı tespit edilmektedir. Yasal yetki belgesi ile çalışan bir sitenin varlığı tespit edilmektedir. Elbette Türkiye pazarında belirli şartlara istinaden, kaçak ya da yabancı olarak tanımlanıp, kapatılacaktır. Ancak bu hiçbir zaman aşağıda belirtilen, var olan yasal özellikleri ortadan kaldırmayacaktır.

Betebet Lisanslı mı?

Betebet Güvenilir mi

Betebet lisanslı mı? Sorusu ile başlayalım. Hollanda Antilleri oyun kontrol denetleme kurulu olarak bilinen ve dünyada kabul edilen bir kurum tarafından verilmiş 8048 numaralı lisans belgesinin bulunduğu görülmektedir. Bu lisans belgesini alan, betebet sitesini kuran ve işleten limited şirketinin adı ise, Total Gaming Solutions B.V şirketi olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu şirketin ticaret sicil kaydına bakıldığında, Hollanda Antilleri Hükümeti ile karşılaşılacaktır.

Betebet Güvenlik Programları

Betebet güvenlik programları ile çalışan bir sitedir. Önce şunu belirtelim. Genel teknik altyapı desteğinin, lisanslı yazılım şirketi olan Pronet Gaming tarafından sağlandığı görülmektedir. Güvenlik programlarına gelince, 3D Secure, PCI, zaman aşımı, güvenlik kalkanı, Comodo SSL, ip tanımlama sistemi, hesap onay kodu, hesap doğrulama sistemi gibi program uygulama ve sistemlerin kullanıldığı görülmektedir. Her şey olması gerektiği gibi yürütülmektedir. yasal özellikleri ile birleştirilmiş güvenlik programları aktif olarak kullanılmaktadır.

Sitenin Bilgi Belge Güvenliği

Betebet bilgi belge güvenliği konusunda da sorumlu oyun, sorumlu bahis, yasal özellikler, kriterler dahilinde hareket etmektedir. ana ekrana baktığınızda, hakkımızda bölümünün altında gizlilik politikası şeklinde bir ifade olduğunu göreceksiniz. Burada bilgi ve belge güvenliğinin sağlanmasının garanti altına alındığı ifade edilmektedir. Bu arada üçüncü şahıslar olarak tanımlanmış, tüzel kişiliklere, gerçek kişiliklere, internet ortamına bilgi belge paylaşımının yapılmadığı ifade edilmiştir.

Betebet Ödeme Yapıyor mu?

Betebet güvenilir mi? Sorusunu kazandığınız paraları geri alma açısından da gündeme getiriyor olabilirsiniz. Betebet ödeme yapıyor mu? Her gün, her saat ödeme yapılmaktadır. Ödeme anlayışında kişisel banka hesapları ile cüzdanların geçerli olduğu tespit edilmektedir. Havale, EFT, papara, ecopayz gibi sistemler ile 7 gün, 24 saat boyunca ödeme yapılmaktadır. Komisyon alınmamakta, belge talep edilmemekte ve kullanıcıların paraları kuruşu kuruşuna sorunsuz bir şekilde ödenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir