Betebet Şikayetleri

Betebet Şikayetleri

Betebet şikayetleri bu sitenin meydana getirdiği müşteri hizmetleri üzerinden çözülür. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçme konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bütün müşteri hizmetlerinde Türkçe dil seçeneğinin kullanıldığı görülmektedir. Gönderdiğiniz bildirimlere ya da yaptığınız başvurulara hızlı bir şekilde geri dönüş sağlandığını tespit edeceksiniz.

Betebet Şikayet Bildirimi Yerleri

Betebet Şikayetleri
Betebet Şikayetleri

Betebet şikayet bildirimi yerleri konusunda sizleri iki farklı kaynak ile karşılamaktadır. Tamamında Türkçe ve tamamında 7 gün, 24 saat hizmet anlayışı geçerlidir. Elektronik posta aracılığı ile şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Betebet canlı destek hattı aracılığı ile şikayet bildirimi yapabilirsiniz.

Betebet Elektronik Posta İle Şikayet Bildirimi

Betebet elektronik posta ile şikayet bildirimi yapılabilecek sitelerden bir tanesidir. 7 gün, 24 saat boyunca bu servisi kullanabilirsiniz. Türkçe elektronik posta göndereceksiniz. Müşteri hizmetleri en fazla 24 saat içerisinde yine Türkçe olacak şekilde sizlere geri dönüş yapacaktır.

Müşteri destek hizmetleri konusunda;

 • [email protected] elektronik posta adresine şikayet bildirebilirsiniz.
  Promosyonlar konusunda;
 • [email protected] elektronik posta adresine şikayet bildirebilirsiniz.
  Finansal işlemler yani para yatırma ve çekme işlemleri konusunda;
 • [email protected] elektronik posta adresine şikayet bildirebilirsiniz.
  Belge talepleri konusunda;
 • [email protected] elektronik posta adresine şikayet bildirebilirsiniz.
  Casino ve slot oyunları ya da bütün oyun seçenekleri konusunda;
 • [email protected] elektronik posta adresine şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.
 • Adınıza kayıtlı olan ve sistem içerisinde yer alan elektronik posta üzerinden şikayet bildirimi göndermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

Betebet şikayetleri konusunda başvuru yapabileceğiniz diğer bölümlerden bir tanesi de, betebet canlı destek hattıdır. Betebet canlı destek ile şikayet bildirimi yapabileceğiniz bir sitedir. Bu konuda önce 236betebet.com yeni giriş adresi ile siteyi açmalısınız. Siteyi açtıktan sonra bakacağınız yer, sayfanın sağ alt köşesi olacaktır. Bu bölümde 7/24 canlı destek şeklinde bir yazı göreceksiniz. Seçim işlemini yapın, kullanıcı adınız, elektronik posta adresiniz, adınız bölümünü doldurmalısınız. Hemen altta konusuna göre departman seçimi yapabilirsiniz. Promosyonlar, banka bilgisi, diğer finans işlemleri, deneme promosyonu, karekod ve benzeri başlıklardan meydana getirilmiş departmanlar bulunmaktadır. Karşılaştığınız probleme göre departman seçimi yapacaksınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, en altta gördüğünüz gönder butonuna basmanız yeterlidir. 30 saniye sonra müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir